צרו קשר

אודות

כל הביטוחים בבית אחד

קצת עלינו

ציוותית סוכנות לביטוח מקבוצת אורן מזרח, הוקמה בשנת 1998 ע"י שרצקי אפי ויגאל (גיגי), סוכני ביטוח מקצועיים ובעלי ניסיון של למעלה מ 30 שנה בענף הביטוח ושוק ההון.
אנו בציוותית, מקבוצת אורן מזרח, מטפלים בכל ענפי הביטוח וההשקעות, לרבות: ביטוח אלמנטרי, חיסכון פנסיוני, ביטוחי דירה ומשכנתא.

אנו מייצגים את לקוחותינו הנאמנים במגוון הליכים מול חברות הביטוח, מלווים אותם לאורך שנים רבות ודואגים לאינטרסים שלהם עד למיצוי כל זכויותיהם.
אנו פועלים בכל ענפי הביטוח ומייצגים את חברות הביטוח המובילות בענף הכוללות את הפניקס, הראל, שומרה, מגדל שלמה, איילון, הכשרה ועוד..
בשנת 2023 סוכנות ציוותית נרכשה על ידי סוכנות הביטוח המובילה והצומחת בישראל, אורן מזרח מקבוצת הפניקס.
השילוב בין הצוותים המקצועיים והמנוסים של ציוותית, לגב החזק ולחדשנות של קבוצת אורן מזרח, פותח מגוון רחב יותר של שירותים מקצועיים ומוצרים המעניקים לקהל לקוחותינו את כל פתרונות הביטוח במקום אחד.
אנו משקיעים את מירב המאמצים על מנת לספק לקהל לקוחותינו את המידע והשירות המקצועי ביותר, תוך הבנת הצרכים והמטרות של כל אחד.

רמת שירות ומקצועיות ללקוחות:

אנו דוגלים במתן שירות מקצועי, איכותי, אישי ועמידה לצד לקוחותינו בכל בעיה או בקשה, אנו מאמינים שאלה ימשיכו להוביל את הסוכנות שלנו ואת לקוחותינו הנאמנים להצלחה!חזון סוכנות ציוותית

להמשיך להיות סוכנות ביטוח אמינה ויציבה ששמה את לקוחותיה בראש סדר העדיפויות וברגעי האמת תמיד נהיה שם בשבילם! ולהעניק את השירות הטוב והאמין ביותר, תוך הקפדה על מקצועיות, אנושיות, שקיפות וזמינות.

אנו מאמינים בקשר אישי והיכרות מעמיקה עם לקוחותינו, תוך הקשבה והבנת הצרכים והמטרות של כל אחד כדי שנוכל להעניק ולדייק את הפתרונות המותאמים עבורם.

נקודות חוזקה של סוכנות ציוותית

  • וותק וניסיון של שנים
  • עמידה לצד הלקוח בעדיפות עליונה – יש לכם על מי לסמוך ברגע האמת.
  • שירות אישי וצמוד מתחילת הדרך.
  • מתמקדים ברצונות ובמטרות הלקוח, החששות והשאיפות של כל אחד על מנת להתאים לו את השירות והפתרון הנכון ביותר עבורו.

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם